Διαδικασία Επιβεβαίωσης των Αιτήσεων Δηλώσεων που υπεβλήθησαν στο σχολείο για συμμετοχή στις Πανελλαδικές Εξετάσεις ΕΠΑΛ 2020

Παρακαλούνται όλοι οι υποψήφιοι που υπέβαλαν ηλεκτρονικά Αίτηση Δήλωση στο σχολείο για συμμετοχή στις Πανελλαδικές Εξετάσεις ΕΠΑΛ 2020, να προσέλθουν (αυτοπροσώπως ή με εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπο) με την ταυτότητα τους στο σχολείο μέχρι και την Πέμπτη 14 Μαΐου προκειμένου να ελέγξουν την ορθότητα των στοιχείων  τους. Αν δεν γίνει  επιβεβαίωση της Αίτησης Δήλωσης τότε αυτή δεν θα ληφθεί υπόψη.

Για την Αίτηση-Δήλωση των αποφοίτων απαιτείται να προσκομιστεί και να επιδειχθεί ευκρινές φωτοαντίγραφο του τίτλου απόλυσης σχολείου Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Απολυτήριο ή/και Πτυχίο αν υπάρχει)