Υποβολή δικαιολογητικών για προφορική εξέταση υποψηφίων με αναπηρία και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες ή ειδικές μαθησιακές δυσκολίες στις Πανελλαδικές Εξετάσεις ΕΠΑΛ έτους 2021

Σας ενημερώνουμε ότι οι μαθητές της Γ’  τάξης που  έχουν  υποβάλει   Αίτηση-Δήλωση για συμμετοχή στις Πανελλαδικές Εξετάσεις  ΕΠΑΛ έτους 2021 τον  Νοέμβριο του 2020 και έχουν καταθέσει στο σχολείο γνωμάτευση για προφορική εξέταση  από το ΚΕΣΥ ή από Ιατροπαιδαγωγικά Κέντρα, να συμπληρώσουν την παρακάτω αίτηση και να την στείλουν στο email του σχολείου 2epal-irakl@sch.gr υπογεγραμμένη μέχρι τέλος Μαρτίου 2021:

Σε περίπτωση που δεν έχουν καταθέσει τα απαραίτητα δικαιολογητικά για προφορική εξέταση,  να τα προσκομίσουν στο σχολείο μαζί με την αίτηση μέχρι τέλος Μαρτίου 2021.

Τέλος, όλοι  οι μαθητές της Γ’ τάξης που  έχουν καταθέσει  Αίτηση-Δήλωση για συμμετοχή στις Πανελλαδικές Εξετάσεις  ΕΠΑΛ έτους 2021 το Νοέμβριο του 2020 μπορούν  μέχρι και 19 Μαρτίου 2021 να συμπληρώσουν τις Αιτήσεις-Δηλώσεις τους, δηλαδή να προσθέσουν ειδικά μαθήματα ή προτίμηση για ΤΕΦΑΑ, Στρατιωτικές/Αστυνομικές σχολές κλπ. Για το λόγο αυτό μπορείτε να στέλνετε σχετικό mail στο mail του σχολείου με τα στοιχεία σας και  την προσθήκη που επιθυμείτε.